Posłanka Lichocka pokazała środkowy palec! TERAZ SIĘ TŁUMACZY [VIDEO]

posłanka Lichocka

Posłanka Lichocka pokazała środkowy palec! Niedopuszczalne zachowanie przedstawicielki Prawa i Sprawiedliwości stało się powodem wielu dyskusji.

 

 

Posłanka Lichocka pokazała środkowy palec! Teraz się tłumaczy. 

 

 

Joana Lichocka, jedna z posłanek Prawa i Sprawiedliwości kilka dni temu dopuściła się nagannego zachowania podczas obrad w Sejmie. Kobieta wyciągnęła środkowy palec i pokazała go parlamentarzystom opozycji. Posłowie Platformy Obywatelskiej zapowiedzieli, że złożą wniosek o ukaranie Lichockiej do komisji etyki poselskiej. 

 

Szokujące zachowanie posłanki spotkało się z ogromną krytyką większości Polaków. Głos w tej sprawie zabrał również Jerzy Owsiak, szef fundacji WOŚP. 

 

„(…)Pokazała środkowy palec po głosowaniu w sprawie dwóch miliardów złotych przyznanych na TVP przez Sejm RP. To był gest zwycięstwa pani poseł i jej ugrupowania nad opozycją. To także był gest zwycięstwa śmierci nad życiem. Dwa miliardy złotych, które dzisiaj powinny być przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia Polaków” – przyznał Owsiak.

 

Posłanka twierdzi, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Uważa, że jej zachowanie zostało błędnie zinterpretowane, natomiast ona jedynie… drapała się nerwowo po oku. 

 

 

Gdyby ktoś nie wiedział, jak politycy potrafią kłamać prosto w oczy… To patrzcie.

Gepostet von Platforma Video am Freitag, 14. Februar 2020

 

 

Zobacz również: Nie żyje słynny reżyser! To ogromny cios dla fanów serialu…

Źródło: Facebook

Zdjęcie: Facebook

Komentarze