POŻEGNANIE Zenka Martyniuka! Fani PŁAKALI!

Pożegnanie Zenka Martyniuka. Fani ze łzami w oczach!

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król polskiego disco polo! Lider zespołu Akcent ma miliony fanów w całym kraju i za granicą. Kto z nas nie zna takiego hitu jak „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”. Artysta cieszy się tak dużym uznaniem, nie tylko ze względu na utwory, ale także osobowość. To bardzo skromny człowiek patrząc na ogromny sukces jaki odniósł w branży pełnej konkurencji.

Artysta jest także znany z uwagi na liczne skandale związane z jego synem Danielem. Temat rodziny Martyniuków pojawia się w mediach regularnie od ponad roku. Zenek musiał znieść bardzo wiele trudnych chwil – wszystko to związane było właśnie z jego synem. Młody Martyniuk miał problemy z prawem – oskarżano go o zażywanie narkotyków, jazdę po alkoholu i awantury wobec 19-letniej żony. Teraz fanów zszokowała kolejna informacja – tym razem dotycząca Zenka. Wielu płakało. Zenek Martyniuk…

ruszył w trasę koncertową do Chicago. Wraz z grupą innych wokalistów  disco polo lider zespołu Akcent odwiedzi fanów za oceanem. Z Zenkiem w podróż udali się Top Girls, Milano, Mig, Przemysław Niewęgłowski PNmedia i Maciej Smoliński. Ten ostatni zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z podpisem :

– Gotowi‼️‼️ lecimy na trasę koncertową Festiwal Disco Polo w USA. Zaczynamy od Kanady i Toronto ROZPISKA KONCERTÓW ZENKA MARTYNIUKA I GWIAZD DISCO POLO PODCZAS TOURNEE PO STANACH ZJEDNOCZONYCH I KANADZIE. 

Grupa artystów wystąpi 15 listopada w Toronto, dzień później zagra w Nowym Jorku. Kolejno muzycy odwiedzą Florydę, New Britain a trasę zakończą 23 listopada w Chicago.

Fot. YouTube

Komentarze