Prawda wyszła na JAW! Zenek Martyniuk przyznał, że jego SYN jest…

Zenek Martyniuk Syn! Wstrząsające informacje nt. Daniela.

Ostatnie miesiące, to częste problemy w rodzinie Zenka Martyniuka – nie dzieje się bowiem w niej najlepiej. Syn Zenka Daniel przechodził wiele problemów w związku ze zwoją zaledwie 19-letnią partnerką. Po ślubie wszystko zaczęło się psuć, mężczyzna nie mógł dogadać się z żoną. Teraz Martyniuk obnażył prawdę.

Ślub Daniela był bardzo medialnym wydarzeniem w całym kraju – temat nie schodził ze stron głównych portali plotkarskich oraz gazet. Niefocjalnie mówi się, że Zenek na wesele wydał ponad milion złotych, co jest rekordowym wydatkiem w polskim show-biznesie. Niestety okazało się, że Daniel ożenił się ze względu na presję rodziny pięknej żony a teraz Zenek przerwał milczenie i ujawnił długo skrywaną tajemnicę – Daniel Martyniuk jest…

– To już dorosły mężczyzna. Musi wziąć się do pracy i zadbać o rodzinę. Chcę mu poważnie pomóc, ale Daniel co pięć minut zmienia zainteresowania. To mnie bardzo martwi. Myślę o tym, żeby go wciągnąć w nagrywanie wspólnej płyty – mówił zaniepokojony Zenek w rozmowie z Faktem.

– Wiem, że ostatnio zainteresował się muzyką i chciał założyć zespół. On lubi trochę inne klimaty muzyczne niż ja, słucha innych wykonawców, ale coś fajnego razem możemy zrobić. Od najmłodszych lat wysyłałem Daniela na lekcje muzyki, na pianino, na gitarę, więc jakieś podstawy ma. Możemy razem pracować – wyznał Zenek.

Zenek Martyniuk syn

Zaledwie kilka tygodni temu Daniel twierdził, że bierze rozwód, zdradził także bardzo intymne szczegóły ze związku z żoną. Nieco później wyznał jednak, że między nim i małżonką wszystko jest bardzo dobrze i wybierają się do Lichenia aby pokodlić się o wytrwałość małżeńską.

 

 

Komentarze