Prawie milion Polaków oszczędza dzięki tej aplikacji, sprawdź jakie mają z tego korzyści!

750 tysięcy Polaków zaufało aplikacji finansowej, która zapewnia szereg udogodnień i korzyści których nie oferuje na rynku żaden inny bank. Założenie konta jest w stu procentach darmowe, a płatności są wygodne i szybkie. 

Mowa o aplikacji Revolut, dzięki której użytkownik ma możliwość tworzenia wirtualnych kart ze zmiennym numerem i płacenia nimi praktycznie wszędzie. Wystarczy zasilić swoje interaktywne konto i cieszyć się możliwością szybkich i wygodnych transakcji. Oprócz zwykłych kont, Revolut umożliwia nam założenie subkonta czy kont walutowych. Dzięki atrakcyjnym kursom walut podróżowanie, zakupy online czy wysyłanie pieniędzy za granicę jest dużo korzystniejsze. Zamówienie karty fizycznej jest bezpłatne, użytkownik musi zapłacić jedynie za koszt przesyłki. 

 

Co wyróżnia Revolut od zwykłych banków? Każdy użytkownik może bezpłatnie przetestować aplikację, użytkowanie aplikacji jest proste, tanie i przede wszystkim szybkie. Aplikacja udostępnia karty do bezdotykowych transakcji, dzięki którym można płacić w dowolnym miejscu na świecie, w ponad 150 walutach – bez ukrytych prowizji, kosztów ani wysokiego kosztu przewalutowania. Kurs jest znany i na bieżąco aktualizowany.

 

Użytkownik posiada stałą kontrolę nad swoimi finansami, aplikacja informuje o każdym otrzymanym przelewie i każdej wykonanej transakcji. 

 

Bardziej wymagający użytkownicy mogą założyć płatne konta Premium i Metal, do których dołączane są ekskluzywne metalowe karty. Wówczas możliwości jest więcej, ale podstawowa wersja posiada według nas wszystko, czego potrzeba by wygodnie obracać naszą gotówką. 

 

 

 

Jako iż Revolut nie jest bankiem, nie oferuje lokat ani kredytów.  Niewielkie kwoty można jednak systematycznie odkładać za pomocą funkcji sejfów Vault.

 

źródło: facebook.com/RevolutPolska, aplikacja Revolut, blog.revolut.com, pexels.com

Komentarze