Przepowiednia znanej jasnowidzki MROZI KREW W ŻYŁACH! Możemy spodziewać się…

mrozi

Jeane Dixon jest jedną z najsłynniejszych jasnowidzek w dziejach ludzkości. Przepowiedziała m.in. zamach na Jana Pawła II i tragiczną śmierć Johna Kennedy’ego. Jej przepowiednia na 2020 rok zdecydowanie mrozi krew w żyłach. 

Dixon napisała kilka książek na temat swoich wizji. Najsłynniejsze z nich to „The Call to Glory” oraz „My Life and Prophecies” w których przedstawiła swoją wizję apokalipsy. Kobieta zawarła w niej informację, że według niej w 2020 r. rozpocznie się koniec świata. To właśnie wtedy ma wybuchnąć wojna pomiędzy Chrystusem a Szatanem, Antychrystem i Fałszywym Prorokiem, która potrwa aż 17 lat. Jeane Dixon twierdzi, że Antychryst urodził się już 5 lutego 1962 roku, o siódmej rano i jest w prostej linii potomkiem faraona Echnatona i królowej Nefretete. Potęga Antychrysta będzie rosła aż do końca lat 90. XX wieku, kiedy to objawi on w pełni swą fałszywą religię. Jak dotąd nie udało się jednoznacznie stwierdzić, kogo miała na myśli. Według słów kobiety w 2020 roku usłyszymy ponoć głos, który rozniesie się po całym świecie i wypowie tylko: „Dokonało się”. Tak rozpocznie się koniec świata.

 

ZOBACZ TAKŻE: Restauracja gwiazdy TVN przejęta przez komornika!

 

Jeane Dixon zasłynęła dzięki trafnym przepowiedniom dotyczącym losów najważniejszych osób na świecie. Przewidywała przyszłość m.in. dzięki snom, w których mieli ukazywać się jej duchowi pomocnicy. Jasnowidzka przewidziała śmierć Franklina Delano Roosevelta, a także zamach na Johna F. Kennedy’ego, Mahatmę Ghandiego, Martina Luthera Kinga i Jana Pawła II. Dzięki trafnym przepowiedniom, kobieta zyskała ogromną popularność. 

 

Jednak nie wszystkie wizje Dixon okazały się być prawdziwe. Twierdziła, że spór o chińskie wyspy Quemoy i Matsu spowoduje w 1958 r. wybuch III wojny światowej, w 1967 r. wynalezione zostanie lekarstwo na raka, a pierwszą osobą na Księżycu będzie Rosjanin.

 

Jeane Dixon zmarła z powodu zatrzymania akcji serca w styczniu 1997 r. 

 

Komentarze