Przespała się z nieznajomym. Rano POCZUŁA, że…

Przespała się z nieznajomym, to co powiedział jej rano wbija w fotel. Tego nie zapomni nigdy.

Joanna poznała przypadkowego chłopaka na imprezie. Ten zabrał ją do domu. Wylądowali w łóżku. Po wszystkim kobieta została brutalnie potraktowana przez nowo poznanego mężczyznę. Swoją dramatyczną historię opisała więc na blogu. To, co usłyszała po współżyciu wgniata w ziemię.

Joanna zupełnie załamała się po stosunku z przypadkowym chłopakiem z klubu. Na początku ich znajomość układała się bardzo dobrze, chłopak zachowywał się bardzo kulturalnie, był sympatyczny. Kobieta chciała się zaanagazować, ponadto związać emocjonalnie. Po kilku godzinach znajomości poszła z nim do łóżka, następnie rano usłyszała brutalną prawdę…

Poznany w klubie mężczyzna był niezwykle miły i przystojny. Mówił o uczuciach. Takie zachowanie od razu spodobało się Joannie, więc spędziła z nim cały wieczór. Później pojechali do jego mieszkania, ciągle świetnie się bawiąc. Pili alkohol a później poszli razem do łóżka. Nie takiego finału spodziewała się dziewczyna.

Po przyjeździe do domu chłopaka wypili alkohol, ponadto zaczęli uprawiać stosunek. Zbliżenie dało obojgu wiele satysfakcji. Po wszystkim kobieta chciała czegoś więcej – związku. Jednak krótko po stosunku usłyszała :

”Dobra mała, zbieraj się. Fajnie było, ale powinnaś już jechać. Chyba nie myślałaś, że związałbym się z dziewczyną, która po pijaku oddaje się po kilku godzinach znajomości”.

W oczach Joanny pojawiły się łzy. Kobieta nie wiedziała co robić. Szybko wyszła z mieszkania chłopaka. Jest zdruzgotana.

Komentarze