Przez 9 lat mieszkali w piwnicy! Rodzina czekała na (…)!

9

Do przerażającej sytuacji doszło w małej wiosce Ruinerwold (Holandia). Miejscowa policja odkryła rodzinę, która przez 9 lat mieszkała w piwnicy swojego domu i w ogóle nie miała żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym! Sześcioro dorosłych ludzi żyło tak na odizolowanej farmie na północnym-wschodzie Holandii.

Młodzi ludzie, którzy odizolowali się od świata zewnętrznego to szóstka rodzeństwa w wieku od 18 do 25 lat. Holenderska policja trafiła na ich ślad dopiero po 9 latach. Jak się okazało mieszkańcy domu z holenderskiej wioski Ruinerwold przez cały czas mieszkali w piwnicy i czekali na koniec świata! Przerażającego odkrycia dokonano dopiero wtedy, gdy jeden z członków rodziny uciekł z piwnicy i zaczął szukać pomocy w miejscowym barze. Jego zszokowany właściciel po tym co usłyszał natychmiast zadzwonił po policję.

 

 

 

Brudny i zarośnięty młody człowiek zamówił pięć piw i niemal od razu je wypił. Później zaczął opowiadać historię swojej rodziny i o tym, jak udało mu się uciec z pułapki. Chłopak mówił, że nigdy nie był w szkole, a od 9 lat nie był u fryzjera. Opowiadał również o swoim rodzeństwie, które żyje zamknięte w piwnicy na farmie. Zrozpaczony mężczyzna przyznał, że chce skończyć sposób w jaki do tej pory egzystowali, dlatego pilnie potrzebuje pomocy. Na miejsce przyjechała policja, która odkryła „schronienie” rodzeństwa. W domu aresztowano 58-latka, który prawdopodobnie był odpowiedzialny za los młodych ludzi.

 

ZOBACZ TAKŻE:Wykorzystywał niewinne, małe dzieci! Więźniowie sami wymierzyli mu sprawiedliwość…

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

Komentarze