Quebonafide na weselu z Natalią Szroeder. On nie wychodzi z roli cichego i pokornego rapera!

Quebonafide nie przestaje nas zaskakiwać. Tym razem raper pochwalił się relacją z wesela znajomych. Celebryta niechętnie wrzuca do sieci osobiste materiały i raczej nie dzieli się z fanami życiem prywatnym. Tym razem przeszedł samego siebie…

Oszałamiająca metamorfoza Quebonafide, czyli Kuby Grabowskiego z Ciechanowa, to jedno z największych wydarzeń ostatnich tygodni. Porównywalne emocje wzbudzała tylko impreza Kingi Rusin u Beyonce i jej fotka z Adele.

Nowy wizerunek rapera został wykreowany na potrzeby promocji zbliżającej się płyty i tak też uważa wielu fanów Quebo. Raper idzie jednak w zaparte i nie wychodzi ze swojej roli. Na jego Instagramie regularnie pojawiają się posty, na których pozuje w okularach i bez tatuaży. Ostatnio pochwalił się relacją z weselnej zabawy. Towarzyszyła mu jego partnerka Natalia Szroeder. 

Quebonafide na wesele z Natalią Szroeder

W czwartkowy wieczór Kuba Grabowski i Natalia Szroeder bawili się razem weselu swoich znajomych. Raper postanowił podzielić się z fanami kawałkiem swojego życia i wrzucił do sieci kilka zdjęć i nagrań z parkietu. Dotychczas para nie okazywała sobie czułości w mediach. Uwagę zwraca oryginalne nakrycie głowy Quebo, a konkretnie piracki kapelusz. 

Quebonafide i Szroeder tańczą do „Cheri Cheri Lady”. Natalia jest uśmiechnięta, ale Kuba zachowuje pełną powagę i ze skupioną tańczy z partnerką.

View this post on Instagram

On wygrywa wszystko ostatnio XD @quebahombre

A post shared by HYPE (@turtlehype) on

Komentarze