Robert Lewandowski poczuł się gorzej po szczepionce! Nie wziął udziału w treningu!

Czterech polskich piłkarzy odczuwa skutki uboczne po przyjęciu szczepionki przeciwko COVID-19. Jak informuje Onet, Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik z tego powodu nie wzięli udziału w zaplanowanym treningu. Co się dzieje z piłkarzami?

Skutki uboczne

Robert Lewandowski zdecydował się na przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19. Pytany o nastawienie do zaszczepienia się, nie chciał odpowiadać na pytanie, które zostało mu zadane podczas poniedziałkowej konferencji rozpoczynającej zgrupowanie w Opalenicy. Twierdził, że nie jest to rozmowa na tę okazję. Jednak we wtorek Lewandowski przyjął szczepionkę. Podobnie jak pozostałych 18 reprezentantów Polski w piłce nożnej. Natomiast ośmiu piłkarzy nie zaszczepiło się. Czterech z nich przechodziło chorobę już wcześniej, a czterech jeszcze nie.

Nieobecność na treningu

Jak informuje Onet, sześciu piłkarzy nie stawiło się na środowym treningu. Czterech z nich, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Jakub Moder i Kamil Jóźwiak, odczuwa skutki uboczne przyjęcia preparatu Johnson & Johnson. Ponoć nie są to poważne powikłania i już za kilka dni sportowcy powinni być w dobrej formie. W treningu w Opalenicy nie wzięli też udziału Paweł Dawidowicz i Maciej Rybus, którzy borykają się z kontuzjami. We wtorek i w środę spotykają się z fizjoterapeutami. Niebawem dołączą do kolejnych treningów z kadrą.

Facebook/PZPN Łączy Nas Piłka

Treningi nad morzem

Po zgrupowaniu w Opalenicy, piłkarze przeniosą do hotelu Radisson Blu w Sopocie. Już wcześniej sportowcy gościli w nim przed spotkaniami z Finlandią i z Włochami. Następnie piłkarze udadzą się na turniej finałowy, który rozpocznie się 11 czerwca od spotkania Turcja-Włochy na Stadio Olimpico w Rzymie.

Źródło: Onet

Zdjęcia: Facebook/PZPN Łączy Nas Piłka

Facebook/Robert Lewandowski

Komentarze