Rodzice podali czterolatkowi NARKOTYKI?! Maluch w stanie ciężkim! Dramat w Elblągu!

Czteroletni chłopiec trafił do elbląskiego szpitala. Malec miał drgawki i tracił przytomność. Czy to jego rodzice podali mu środki odurzające? W mieszkaniu pary znaleziono narkotyki.

Dramat dziecka

Czteroletni chłopiec spędzał weekend z rodzicami. Maluch mieszka z rodziną zastępcza, ale widuje się też z biologicznymi rodzicami. Właśnie to spotkanie mogło doprowadzić nawet do śmierci czteroletniego chłopca. Dziecko trafiło do elbląskiego szpitala z silnym zatruciem. Chłopiec miał drgawki i tracił przytomność. Badanie wykazały, że malec zażył substancje psychoaktywne.

Pexels

Narkotyki w domu

Policja w mieszkaniu rodziców chłopca znalazła narkotyki. Rodzice znajdowali się też pod wpływem substancji odurzających. Śledczy ustalają czy malec sam zażył środki odurzające, czy to jego rodzice mu je podali. Para została zatrzymana przez policję. Prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowe aresztowanie rodziców czterolatka. Jednak sąd zgodził się na areszt tylko dla ojca chłopca. Wobec matki zastosowano dozór policyjny. Rodzicom grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Pexels

Komentarze