Rodzice sądzili, że ich syn jest przeziębiony!Nie przypuszczali, że dziecko..

Rodzice sądzili, że ich syn jest przeziębiony! Nie przypuszczali, że dziecko choruje na śmiertelną chorobę jaką jest nowotwór. W wielu przypadkach rak jest kompletnie niedostrzegalny, dlatego chory nie widzi u siebie znaczących zmian chorobowych. Gdy rodzice 9-letni Josha usłyszeli diagnozę od lekarzy, popłakali się z bezradności.

9-letni Josh odczuwał nasilone bóle głowy, czuł się przemęczony i ospały. Jego rodzice byli przekonani, że to zwykłe przeziębienie lub początek grypy. Nic nie wzbudziło ich podejrzeń. Ani mama, ani tata nie przypuszczali, że ich synek zmaga się z nowotworem.

Niepokój pojawił się dopiero wtedy, gdy bliscy Josha zauważyli, że kolor jego paznokci przybrał niebieskawy odcień. Matka dziecka, Danielle Harber zadzwoniła do lekarza pierwszego kontaktu. Specjalista polecił, by natycmiast wezwać karetkę. Nie wiadomo, czy lekarze ze szpitala nienależycie wykonali swoją pracę, jednak Josh został wypisany ze szpitala. Z każdym dniem czuł się coraz gorzej.

Gdy jakiś czas później powtórzono badania, pobrano krew dziecka okazało się, że chłopiec choruje na ostrą białaczkę szpikową. Nowotwór zaatakował cały organizm. Na ratunek było za późno…

Chłopiec żył jeszcze przez kolejne dwa dni, po czym zmarł. Rodzice Josha starają się uświadomić innych ludzi, by nie bagatelizowali badań okresowych i regularnie pobierali krew.

Zobacz : 27-latka poszła na RANDKĘ. Jej 3-letni synek ZMARŁ, bo kobieta dała mu…

Z powodu raka na całym świecie umiera ponad 8 milionów osób rocznie. W naszym kraju liczba chorujących na nowotwory w ciągu ostatnich trzech dekad wrosła ponad dwukrotnie. Statystyki są przerażające. Możemy pokonać nowotwór, o ile jest on wykryty w początkowej fazie rozwoju, dlatego tak ważna jest profilaktyka i badania!

Źródło: Pikio

Zobacz też: Oto produkty, które WZMACNIAJĄ ODPORNOŚĆ i działają GRZYBOBÓJCZO! Warto po nie sięgać szczególnie JESIENIĄ!

 

Komentarze