ROMANS Zenka Martyniuka wyszedł na jaw! Spotykał się z…

Romans Zenka Martyniuka! Szokujące informacje. 

Zenon Martyniuk ukrywał swój romans przed mediami? Król polskiego disco polo nigdy nie był podejrzewany o wdawanie się w romanse, czy co gorsza zdradę. Małżeństwo Martyniuków wydaje się być szczęśliwe i zgodne. Na jaw wychodzą jednak wstrząsające informacje!

Czy Zenon Martyniuk ma romans? Informacje na temat znanego z kultowego już przeboju „Przez Twe Oczy Zielone” lidera grupy Akcent szokują miliony jego fanów, jednak nikt nie może uwierzyć w romans Zenka. My znamy szczegóły. Zenek regularnie…

Historia miłości Martyniuków sięga kilku dekad wstecz. Wtedy to młody artysta na jednej z imprez w Grabowie zwrócił uwagę na Danusię. Jak wyznał, od razu coś do niej poczuł – była bardzo kobieca. Po latach zdecydował się opowiedzieć o kulisach ich pierwszych wspólnych uniesień. Jednak szybko okazało się, że piękna Danusia nie była jedyną dziewczyną Zenka – spotykał się w jednym czasie z nią oraz innymi.

– Wtedy była taka durna moda, że się podawało fałszywe imiona, ja przedstawiłem się jej jako Krystian, ponado zaproponowałem spotkanie, zgodziła się i podała adres – wspomniał moment poznania swojej przyszłej żony.

-Była piękna i ubierała się bardzo kobieco. Nosiła zwiewne sukienki, czółenka. Zakochany przyjeżdżałem do niej autobusem lub autostopem niemal codziennie po szkole i treningach – powiedział król disco polo. Zenek nie wiedział wtedy do końca czego chce. Jak sam przyznał Danusia nie była jedyną kobietą, której pożądali.

– Ale zanim upewniłem się, że Danusia jest miłością mojego życia, równolegle spotykałem się z innymi dziewczynami – powiedział Martyniuk.

Komentarze