Sąsiedzi Ujawnili PRAWDĘ! Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża…

Sąsiedzi w końcu ujawnili prawdę na temat Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co stało się po śmierci jej męża Piotra Woźniaka-Staraka.

 

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła ogromną tragedię w ostatnim czasie. W lipcu zeszłego roku dziennikarka TVN nagle straciła swojego ukochanego. Niestety jej mąż zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Jak wiadomo producent pływał wtedy motorówką z nieznaną 27-latką. Para nagle wpadła do wody. Mąż dziennikarki TVN raniony śrubą łódki zmarł na miejscu. Teraz sąsiedzi ujawniają nieznane fakty.

Agnieszka Woźniak-Starak latami była ikoną telewizji TVN. Jednakże po tragicznej śmierci męża gwiazda zdecydowała się wycofać z życia publicznego. Zrezygnowała także ze wszystkich projektów telewizyjnych. Agnieszka Woźniak-Starak długo milczała, nie chciała komentować sytuacji. Później mówiła o ogromnym smutku. Teraz sąsiedzi ujawnili prawdę – Agnieszka Woźniak-Starak…

… powoli odzyskuje równowagę po utracie męża. Gwiazda powróciła do Social mediów, tam może liczyć na ogromne wsparcie swoich fanów. Agnieszka Woźniak-Starak chętnie dzieli się ze swoimi followersami życiem prywatnym. Aktualnie większość czasu spędza ze swoimi przyjaciółmi.

 

Dziennikarze „Super Expressu” zapytali jej sąsiadów jak gwiazda funkcjonuje w ostatnim czasie. Należy dodać, że Agnieszka Woźniak-Starak sporo czasu przebywa w polskich górach. Jednak bardzo chętnie powraca do domu w Konstancinie-Jeziornej. To właśnie tam często widywana jest na spacerach ze swoimi psami. Sąsiedzi mówią wprost – już długo gwiazda nie była w tak dobrym nastroju.

– Już dawno nie wyglądała tak dobrze. Miło było zobaczyć na jej twarzy radość – mówi jeden z okolicznych mieszkańców.

fot. Instagram Aga Woźniak Starak

Komentarze