Shakira trafi do WIĘZIENIA – popełniła poważne…

Shakira ma ogromne kłopoty. Znana piosenkarka za niedługo może trafić do więzienia. Zarzuty są poważne.

Shakira wzbudziła ponownie spore zainteresowanie w show-biznesie. W mediach krążą plotki o jej osobistych problemach. Teraz jednak ,światło dzienne ujrzały zupełnie  nowe, przerażajace fakty.

Nikt nie spodziewał się, że Shakira może dopuścić sie takich rzeczy. Znana z hitowych wykonań – jak np. „Waka Waka” (This Time for Africa)  czy „La la la”(Brazil 2014) piosenkarka nigdy nie była podejrzewana o branie udziału w takim procederze. Fani są przerażeni – na wieść o tym, co robi ich idolka boją się, że teraz trafi ona za kratki na długie lata. Wszystko przez zarzuty dotyczące…

Niezapłacenia ogromnej sumy podatku dochodowego w Hiszpanii. Gwiazdę oskarżono o nieuregulowanie niemal 15 milionów euro. W Hiszpanii brak rozliczenia podatku jest tożsamy z bardzo wysokimi karami, także więzieniem.

Shakirę w tym tygodniu wezwał sąd w Barcelonie, tam usłyszała zarzut niezapłacenia podatku w kwocie 14,5 miliona euro. Wszystkich zdumiała informacja o zadłużeniu gwiazdy – ta od lat jest jedną z najlepiej zarabiających wokalistek na świecie a ponadto jej karnet – znamy piłkarz Gerard Pique także na brak pieniędzy nie narzeka.

Świadkowie zeznali, że Shakira w latach 2011-2014 wraz z dziećmi przebywała w Katalonii. Tymczasem inne zdanie mają obrońcy gwiazdy – ich zdaniem Shakira nie mieszkała na terenie Hiszpanii dłużej niż 6 miesięcy, co zwalnia ją z obowiązku płacenia podatku. Wówczas piosenkarka swoje dochody rozliczyła, ale na Bahamach.

Komentarze