Skandal wokół Rozenek „POKAZAŁA za DUŻO!” Wszystko przez TEN szczegół!

Małgorzata Rozenek nieustannie wywołuje kontrowersje – czasem są to wypowiedzi, ale zdecydowanie częściej chodzi o jej ubiór. 

O gwieździe TVN niemal codziennie mówią media w całym kraju, a ta dostarcza kolejnych powodów do dyskusji. Nie inaczej jest tym razem. Rozenek znowu pokazała, tym razem – zdaniem fanów zdecydowanie za dużo! „Synowie będą jechani w szkole” pisze jeden z internautów.

Małgorzata Rozenek prowadzi „Projekt Lady” i choć w programie ma uczyć dziewczyny klasy i taktu, to sama bardzo często robi dokładnie na odwrót. W programie wielokrotnie podkreśla się obowiązek zachowania smaku przy dobrze garderoby i zasłonięciu ciała – Małgosia zgadza się z mentorkami, ale sama chętnie odsłania coraz więcej. Tym razem zbyt dużo – na zdjęciu widać jej…

Prawie całe pośladki – takie zdjęcie opublikowała Rozenek na Instagramie. Tym zdjęciem wywołała ogromną dyskusję. W zeszły wtorek na profilu instagramowym Rozenek zamieściła bardzo zmysłowe zdjęcie. Jej strój kąpielowy uwydatnił pośladki – w sieci rozgorzała dyskusja.

Pod zdjęciem wylały się hektolitry hejtu i zazdrości, ale także konstruktywnej krytyki

– Zaszczyt, pokazania urody, jest nie po upiększaniu się na siłę – czytamy jednym z pierwszych komentarzy.

– Ile operacji i usuwania tłuszczu na różne sposoby – dodaje inna internautka.

– Ta kobieta nie ma nic wspólnego z naturalnością – pisze jedna z obserwatorek.

– Myślę , że synowie będą grubo jechani w szkole jak będą rozmowy o mamie, która wrzuca foty jakby miała 16 lat. Ja bym się na jej miejscu tak wstydził na zebranie pójść w szkole ze masakra. Inni rodzice musza jak na infantylna kretynkę patrzeć. Słabe – pisze kolejna internautka.

– Yy perfekcyjny przykład… Do Project Lady – czytamy w innym komentarzu.

[KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Komentarze