Skrzyżowano psa husky z mopsem! Efekt ZWALA Z NÓG!

Jak wygląda pies skrzyżowany z dwóch zupełnie inaczej wyglądających ras? Połączenie husky’ego z mopsem w jednego psiaka zwala z nóg! Szczeniak wygląda słodko, jednak trzeba zaznaczyć, że zdecydowanie nie powinno się tak robić.

Ten pies za sprawą portalu reddit.com stał się prawdziwą gwiazdą internetu! Od razu gdy trafiło tam jego zdjęcie internauci się w nim zakochali. Nic w tym dziwnego, bowiem szczeniak wygląda naprawdę przeuroczo. Choć dla niektórych może i nawet trochę przerażająco. Mało kto jednak spodziewał się, że taki mix w ogóle nie powinien mieć miejsca. Wszystko ze względu na…

 

ZOBACZ TAKŻE: OGROMNA ASTEROIDA zbliża się do Ziemi. Wybuchnie z siłą…

 

Przypomnijmy, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że za swój uroczy wygląd niektóre zwierzątka płacą zdrowiem. Rasy psów ze szczególnie krótkimi pyszczkami, takie jak mops czy buldog narażone są na wiele problemów zdrowotnych. W ostatnim czasie holenderski rząd postanowił zadziałać i zakazał hodowli tych psów. Mogłoby się to wydawać niemożliwe ale mopsy cierpią ponieważ ta rasa ma mnóstwo defektów genetycznych wywoływanych w procesie rozmnażania. Głownie ze względu na bardzo krótki pyszczek, który przyprawia je o problemy z jedzeniem i oddychaniem. Co więcej, płytko osadzone oczy mogą czasami nawet wypaść. Dlatego człowiek nie powinien ingerować w naturę zwłaszcza, że chodzi tu o istoty żywe. 

fot. reddit, pixabay

Komentarze