ŚMIERĆ w serialu „Świat według Kiepskich”! ”Nie mogliśmy uwierzyć”

Wstrząsające informacje! Czy to oznacza koniec produkcji hitowego serialu?

„Świat według Kiepskich”, to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Mimo wielu lat produkcja wciąż cieszy się ogromną popularnością. Miliony widzów śledzą latami losy rodziny Kiepskich oraz ich sąsiadów. Niestety teraz napłynęły smutne a zarazem wstrząsające informacje. Wiemy, czy serial przestanie być z tego powodu produkowany!

”Ta informacja nami wstrząsnęła. Nie mogliśmy w to na początku uwierzyć. Sądziłam  z mężem, że to żart. Tak nagle miałby odejść. Nie mogliśmy uwierzyć, że to się stało naprawdę. „ ”Świat według Kiepskich” emitowany jest na Polsacie od 1999 roku. To jeden z najstarszych polskich seriali. Jak się okazało NIE ŻYJE…

Ferdynadn Kiepski. Ferdka uśmiercono w nowym odcinku serialu. Fani byli w szoku. Wszyscy widzowie seriali byli tym faktem mocno poruszeni! Uśmiercono przecież głównego bohatera. To dość odważna decyzja scenarzystów. Fani byli wstrząśnięci.

Ferdynand Kiepski, to główna postać serialu. Z jednej strony jest lubiany przez widzów. Jednak z drugiej nie wszystkim podobają się jego niektóre zachowania. Ponadto Ferdek często sprzeczna się z sąsiadem Marianem Paździochem. Scenarzyści wpadli na pomysł uśmiercenia Ferdka dlatego,że byli ciekawi reakcji innych postaci.

Kazimierz Badura, to serialowy bezdomny i przyjaciel głównego bohatera. Nagle wychodzi na jaw, że to światowej sławy lekarz. Ponadto pracuje on nad nieśmiertelnością. Wówczas cała kamienica zaczyna szanować dotychczasowego bezdomnego. Jednocześnie wytykając Ferdkowi, że nic w życiu nie osiągnął. Ten postanawia upozorować własną śmierć.

Kiepski rozmawia z Badurą i dochodzą do jednego wniosku. Wybitne jednostki docenia się dopiero pomocy śmierci. Dochodzi do upozorowania śmierci Ferdka. Następnie odbywa się pogrzeb. Znajomi oraz bliscy rozpaczają po odejściu Ferdynanda Kiepskiego.

Widzowie serialu, choć początkowo byli w szoku, to jednak dowiadując się, jak dokładnie będzie wyglądała śmierć Ferdka – są zachwyceni. Pojawiło się wiele pozytywnych słów pod adresem scenarzystów. Oczywiście serial nadal będzie produkowany!

Komentarze