Śmiertelna CHOROBA jednej z największych gwiazd „RANCZO”?! Chodzi o…

Dramat gwiazdy serialu Ranczo! Chodzi o straszną chorobę.

„Ranczo” już w 2020 roku ma wrócić na ekrany! Informacje o powrocie kultowej produkcji rozgrzały fanów. Serial cieszył się przed 10 lat emisji ogromnym zainteresowaniem. Losy mieszkańców wsi Wilkowuje co tydzień oglądało kilka milionów Polaków. Nie dziwi więc, że trwają prace nad wznowieniem produkcji hitu TVP. Niestety pojawiły się bardzo przykre informacje.

Ranczo jest serialem uwielbianym przez niemal wszystkich! Mimo zakończenia produkcji 3 lata temu, w sieci pojawiały się inicjatywy mające przywrócić serial. Jak się okazało „Ranczo” wróci na ekrany, a nawet pojawi się w kinach! Niestety okazało się, że w cieniu radości z powrotu serialu, jedna z największych gwiazd cierpi. Okazało się, że straszna choroba dopadła…

Tomasza Sapryka – serialowego Myćkę. Mimo, że to postać drugoplanowa, to na tyle wyrazista, że fani serialu od razu polubili tego bohatera. Sapryk stworzył znakomitą kreację. Niestety jego stan zdrowia mocno się pogorszył. W ostatnim czasie już dwukrotnie był w szpitalu. Po raz pierwszy ze względu na kłopoty z sercem – aktor miał zawał. Po tym zdarzeniu aktor szybko wrocił do zdrowia. Niestety nie na długo.

Kolejnym razem diagnoza była przerażająca – nowotwór. Saprykowi usunięto nerkę. Ponadto na fotografiach można zauważyć, że gwiazdor zniknął w oczach.

– Czeka go trudna i długotrwała rekonwalescencja, ale aktor ma dla kogo żyć, a praca, którą kocha, jest dla niego nie mniej ważna niż lekarstwo – mówi osoba z otoczenia aktora. -Choroba jak każdy nowotwór może być śmiertelna, jednak liczmy, że wszystko będzie dobrze – mówi inny znajomy.

 

Fot. YouTube

Komentarze