Smutek fanów Pawła Królikowskiego. „Nie obronił się…”

Pawła

Fani Pawła Królikowskiego mają powód do smutku. Pojawiły się właśnie nowe, przykre informacje na temat stanu zdrowia aktora. 

Paweł Królikowski ciągle pozostaje na oddziale neurochirurgii. Trafił tam w Święta Bożego Narodzenia. Jego stan wciąż nie jest na tyle dobry aby mógł wyjść do domu. Właśnie pojawiły się nowe informacje na temat zdrowia aktora.

Fani Pawła Królikowskiego znają go przede wszystkim dzięki roli Kusego w serialu Ranczo. Ponadto aktora oglądaliśmy w kultowym serialu „Pitbull” Patryka Vegi, gdzie gwiazdor wcielił się w rolę policjanta. Od kilku lat artysta jest jurorem w show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Problemy zdrowotne aktora rozpoczęły się w 2015 roku, kiedy to wylądował na stole operacyjnym. Na kilka lat sytuacja się uspokoiła, jednak w maju 2019 roku trafił do szpitala gdzie musiał przejść kolejny zabieg. Szybko po nim wrócił do pracy na planie seriali czy programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W Wigilię trafił do szpitala ponownie. Tym razem sytuacja była znacznie gorsza.

 

ZOBACZ TAKŻE: Musisz złożyć TO oświadczenie do ZUS! W przeciwnym razie możesz mieć kłopoty!

 

Aktor przeszedł zabieg dotyczący krwiaka, który pojawił się po poprzedniej operacji. Aktualnie pobyt pana Pawła w szpitalu przedłuża się z dnia na dzień. Jak się okazuje pan Paweł złapał infekcję i to ona uniemożliwia mu wyjście ze szpitala do domu.

 

– (…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem – informuje portal pomponik.pl.

źródło: pomponik.pl
fot. youtube

Komentarze