Stało się! Cena paliwa SPADNIE do 2 zł za litr!

Najtańsze paliwo już wkrótce! 2 zł za litr!

Ceny paliwa od lat idą w górę, przez moment dochodziły one nawet do 6 zł za litr, co dla kierowców było prawdziwym ciosem. Wszystko się jednak zmienia. Kiedy ceny spadną do 2 zł?

”Spadek ceny do 2 zł za litr, to strzał w dziesiątkę. Wszyscy kierowcy na to czekali, ceny paliwa w Polsce od zawsze systematycznie rosną i są już naprawdę wysokie, a i tak większość stanowią podatki. To najlepsza wiadomość jaką dziś usłyszałem”- mówi Wyborczej24 jeden z kierowców.

W końcu będziemy mieli korzystną dla kierowców sytuację na stacjach paliw – zapłacą mniej niż dotychczas. Kiedy? Cena 2 zł za litr…

LPG – popularnego gazu jest możliwa do osiągnięcia, w wieku miejscach gaz w tym momencie kosztuje niewiele ponad 2 zł za litr – zazwyczaj jest to 2.04 – 2.10 zł. A będzie taniej. Wkrótce LPG może kosztować nawet mniej niż 2 zł za litr. „To kwestia dni” – mówi franczyznobiorca stacji BP.

Dla kierowców oznacza to zdecydowanie tańszą jazdę i realne oszczędności w stosunku do benzyny czy diesla. LPG to świetna alternatywa dla silników zasilanych benzyną bezołowiową. Przy obecnej cenie litra benzyny – 5,16 zł jazda na LPG jest nawet o połowę tańsza.

Nawet wliczając koszt benzyny potrzebnej do rozgrzania silnika zasilanego LPG pozwala nadal jeździć „za pół ceny”. Wysokie temperatury powietrza sprawiają, że rozgrzanie silnika zajmuje naprawdę niewiele czasu.

Komentarze