STRASZNA choroba bohaterki M jak Miłość! Okazało się, że…

W 1464 odcinku „M jak miłość” Kinga (Katarzyna Cichopek) poważnie zachoruje i nie będzie już mogła dłużej tego w sobie kryć.

Wyniki badań krwi jakie zrobi Kinga, nie będą najlepsze. Kobieta bez wsparcia męża, który przebywa za granicą, poczuje się bezradna.

 

W 1464 odcinku „M jak miłość” Kinga zdradzi Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że bardzo tęskni za swoim ukochanym mężem. Zduński wyjechał do pracy, żeby utrzymać czwórkę dzieci. Tego samego dnia humor bohaterki „M jak miłość” dodatkowo pogorszy e-mail od kliniki.

„Wszystko idzie jak po grudzie i odebrałam wyniki krwi. Mam anemię” – Kinga przyzna się swojemu szwagrowi w bistro.

 

Następnie przybita Kinga zadzwoni do Piotrka. Zacznie opowiadać mu, że strasznie za nim tęskni i fatalnie znosi rozłąkę.

„Po prostu za tobą tęsknię, to wszystko. Może jeszcze trochę mnie rzeczywistość przerosła. Serio, oddałabym wszystko, żebyś teraz tutaj był”.

 

Jak na takie słowa zareaguje Piotr?

Rzuci wszystko i natychmiast przyjedzie do swojej żony! Szybko okaże się, że przybycie mężczyzny nie jest przypadkowe. To Paweł doniósł bratu o problemie Kingi z tęsknotą oraz o jej chorobie. Zduński w 1464 odcinku „M jak miłość” przywiezie żonie coś, co pomoże jej w walce z anemią. Czy Kinga wybaczy Pawłowi „donosicielstwo”?

 

ZOBACZ TEŻ:Zamość: tragiczny wypadek przy zbiorze dyń! Urządzenie wciągnęło…

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze