Zamość: tragiczny wypadek przy zbiorze dyń! Urządzenie wciągnęło…

Do tragicznego wypadku doszło na polu, podczas zbierania dyń. Kobieta i mężczyzna wspólnie  dokonywali zbiorów, a pomagała im w tym specjalna maszyna.

Za pomocą maszyny współpracującej z ciągnikiem rolniczym, 47-letnia kobieta i jej krewny zbierali dynie. Mężczyzna kierował ciągnikiem, a kobieta szła za maszyną, sprawdzając, czy działa ona prawidłowo.

 

W pewnym momencie maszyna wciągnęła rękę mieszkanki Sułowa. Stało się to prawdopodobnie w momencie, gdy kobieta chciała usunąć z urządzenia nadmiar chwastów jaki się tam uzbierał. W efekcie jej ręka została wciągnięta przez urządzenie.

Mieszkaniec woj. lubelskiego natychmiast zatrzymał ciągnik, aby udzielić kobiecie pierwszej pomocy oraz wezwał karetkę pogotowia.

47-latka została przewieziona do szpitala. Policyjne badanie wykazało, że zarówno ona, jak i kierujący ciągnikiem mężczyzna byli trzeźwi.

 

Policja cały czas uczula, aby w momencie prac polowych zachować szczególną ostrożność w momencie obsługi urządzeń rolniczych zwłaszcza, gdy dotyczy to mechanicznych sprzętów rolniczych.

 

ZOBACZ TEŻ:Te SERY wzmacniają SERCE! Oto ranking NAJZDROWSZYCH SERÓW!

 

„Do prac nie należy podchodzić rutynowo i z pośpiechem. Zawsze należy przemyśleć, czy wykonywana przez nas czynność nie narazi nas lub osób znajdujących się w pobliżu na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia „-podkreśliła Policja Lubelska.

 

ZOBACZ TEŻ:Okazuje się, że w niektórych środowiskach MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN jest nieznana. Czy to jest możliwe?

 

 

Źródło:02/pixabay

 

Komentarze