Suczka sądziła, że jej szczeniaki są martwe! Nagranie wyciska z oczu łzy!

Ta historia niejednego doprowadzi do łez. Suczka, której maluchy przepadły bez śladu, była przekonana, że jej szczeniaki nie żyją. Jej właścicielka nagrała sytuację kiedy suczce udaje się je odnaleźć. Zachowanie psa uchwycone na kamerze poruszyło internautów, a wielu z nich przyznało, że popłakało się ze wzruszenia!

Każda dorosła suczka wie, że szczeniaki to ogromny skarb. Prawdziwą tragedia dla zwierzęcia, które ma uczucia jest strata maluchów. Pies jak każda matka bardzo to przeżywa i na swój sposób cierpi. Nie inaczej było w przypadku bohaterki nagrania. Suczka była zrozpaczona utratą maluchów do tego stopnia, że kiedy udało się odnaleźć je żywe dosłownie płakała ze szczęścia. Zwierzę kilka dni wcześniej urodziło pieski w ogrodzie swojej właścicielki. Niestety doszło do sytuacji kiedy małe zniknęły bez śladu, a suczka wpadła w prawdziwą rozpacz.

 

Piesek uparcie szukał swoich pociech, co nie umknęło uwadze jej właścicielki. Kobieta postanowiła mu pomóc i szybko udało jej się zlokalizować, gdzie są maluchy. Okazało się, że szczeniaczki oddaliły się od domu, co mogło mieć dla nich dramatyczne konsekwencje. Kiedy matka dostała swoje dzieci z powrotem od razu się nimi zajęła. Na nagraniu widać jak maluchy jedzą jej pokarm, a na pyszczku psa pojawiają się ogromne emocje i łzy wzruszenia.

 

Właścicielka psa zarejestrowała tę wzruszającą scenę na swoim telefonie, a nagranie stało się prawdziwym hitem sieci.

 

 

źródła: pikio.pl, youtube.com, foto pixabay.com

 

 

 

 

Komentarze