Syn Królikowskiego pokazał zdjęcie tuż po śmierci ojca. Patrząc nie można powstrzymać łez.

Antek Królikowski opublikował rozrywające serce zdjęcie po śmierci ojca. Widać na nim…

Syn Pawła Królikowskiego – Antek pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie swojego taty. Fotografia rozdziera serce.

Antek Królikowski opublikował wzruszający wpis na Instagramie. Zdjęcie jakie wrzucił młody aktor tuż po śmierci swojego ojca odbiera mowę i wyciska łzy. Wiele osób patrząc zaczyna płakać nie mogąc uwierzyć. Młody aktor potwierdził, że jego tata odszedł w wieku 58 lat.

To właśnie Antoni Królikowski jako pierwszy potwierdził smutną wiadomość w grudniu. Wówczas jego ojciec trafił do szpitala i znalazł się na oddziale neurochirurgii. Wówczas syn gwiazdora „Ranczo” przekazał, że stan zdrowia jego taty jest stabilny.

Wiadomość o chorobie gwiazdora takich seriali jak „Ranczo” czy „Pitbull” wstrząsnęła całą Polską. Przy aktorze cały czas czuwała jego najbliższa rodzina. Żona – Małgorzata Ostrowska-Królikowska praktycznie całe dnie spędzała przy łóżku męża. Rodzina Królikowskich zeszłoroczne Święta Bożego Narodzenia spędziła w szpitalu wspierając Pawła. Dziś po śmierci aktora, jego syn Antek opublikował rozdzierające serce zdjęcie swojego ojca. Na zdjęciu widać…

… młodego Pawła Królikowskiego. Pod fotografią fani wylali morze łez. Nikt nie może uwierzyć w tę nagłą śmierć uwielbianego aktora. Niestety 27 lutego 2020 zmarł Paweł Królikowski. Aktor zmagał się z chorobą nowotworową.

-Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato – napisał pod zdjęciem Antoni Królikowski.

https://www.instagram.com/p/B9EqAC4Hw0-/?igshid=ruynp3yxmb3d

Komentarze