SZOK! Leszek Miller wystąpi w popularnym programie!

Miller

Leszek Miller najbardziej kojarzy nam się z polityką. Przed laty był on premierem RP z ramienia SLD. Dziś polityk nie jest już tak popularny jak kiedyś, jednak sławnego przed laty dziadka godnie stara się zastępować jego wnuczka, Monika Miller. Młoda kobieta często pojawia się w mediach, a widzowie telewizji Polsat mogą oglądać ją w „Tańcu z Gwiazdami”.

Polityk jest dumny ze swojej wnuczki i z zaciekawieniem obserwuje rozwój jej kariery. Leszek Miller będzie miał ku temu kolejną okazję, ponieważ może oglądać swoją wnuczkę w polsatowskim show „Taniec z Gwiazdami”. Ba, jakby było mało były premier regularnie pojawia się na widowni programu, by na żywo oglądać jak Monika radzi sobie na tanecznym parkiecie. Nie od dziś wiadomo, że łączą ją z dziadkiem bardzo dobre relacje, a polityk niejednokrotnie podkreślał, że wnuczka jest jego całym światem!

 

 

 

 

 

O tym, że nie były to słowa rzucane na wiatr świadczy fakt, że Leszek Miller wkrótce pojawi się u boku swojej wnuczki na parkiecie tanecznego show! Informacja o tym, że uczestnicy zatańczą w parach z bliskimi sobie osobami pojawiła się na fanpage’u programu. Wybór Moniki mógł być tylko jeden. Dziewczyna postanowiła, że zatańczy z dziadkiem, a on nie odmówił propozycji i chętnie na nią przystał! Zapowiada się ciekawe widowisko!

 

 

 

Tego jeszcze nie było! W najbliższym odcinku „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” na parkiecie show swoje umiejętności zaprezentują bliscy uczestników. Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! 

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Szokujące doniesienia nt. polityka PiS!

 

 

 

 

źródła: pudelek.pl, foto twitter.com

Komentarze