Szokująca zemsta żony! Tak odpłaciła się mężowi za ROZWÓD!

rozwód

Zaskakujący plan zemsty opracowała Amerykanka Brandi Lee. Kobieta postanowiła wziąć rozwód z mężem, który zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką. Kiedy zgłosiła sprawę do sądu, sędzia nakazał jej zapłacić mężczyźnie wysokie zadośćuczynienie! 

Gdy tylko Brandi Lee usłyszała szokujący wyrok sądu bardzo się zdenerwowała. Amerykanka czuła się podwójnie oszukana. Najpierw dowiedziała się o zdradach męża, a kiedy postanowiła wnieść sprawę o rozwód sędzia nakazał jej wypłacić byłemu partnerowi 7,5 tysiąca dolarów zadośćuczynienia! Tego było już za wiele, a kobieta nie mogła pogodzić się z tym, że mimo jasnej sprawy, ponieważ to jej mąż był winnym rozpadowi związku musiała mu płacić jeszcze jakieś pieniądze. Mieszkanka USA wpadła na genialny plan i postanowiła, że dla świętego spokoju zapłaci mężowi wspomniane pieniądze, ale w milionach monet!

 

 

 

 

 

Brandi Lae ustaliła ze swoim bankiem, że kwotę odszkodowania w wysokości 7,5 tys dolarów (29 tys. złotych) wypłaci w monetach! Pracownicy banku nie mieli nic przeciwko temu i przystali na taki układ. Amerykanka przygotowała dziesięć dużych pudełek, do których powkładała tysiące dziesięciotentówek! Kiedy kobieta postawiła je później na wagę wyszło, że wszystkie monety ważą prawie 160 kilogramów! Zdradzona żona postanowiła sfotografować pudełka pełne pieniędzy i dołączając zdjęcia opisać swoją historię na Facebooku. Internauci w pełni poparli jej protest, a niektórzy z nich już planują, że zrobią swoim partnerom coś podobnego!

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Małżeństwo wzięło ROZWÓD po występie Zenka Martyniuka! „Niemoralne propozycje”

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 

Komentarze