Szokujące informacje! Chodzi o DZIECKO Lewandowskich!

Niesamowite wiadomości nt. dziecka Anny i Roberta Lewandowskich.

Małżeństwo Lewandowskich, to najpopularniejsza para w polskim show biznesie. Robert jako jeden z najlepszych napastników świata regularnie pojawia się na ustach milionów kibiców. Także jego żona Ania nie próżnuje i prężnie działa w biznesie. Ma już kilka firm i wszystko wskazuje na otwieranie kolejnych. Jednak teraz pojawiła się szokująca wiadomość. Chodzi o dziecko Lewandowskich.

Ania i Robert Lewandowscy cały czas starają się trzymać córkę Klarę z dala od błysku fleszy. Z tego powodu nigdy nie widzieliśmy zdjęcia twarzy małej Lewandowskiej. Teraz na jaw wyszła jednak tajemnica, którą rodzina Lewandowskich rzekomo chciała ukrywać! Jak się nieoficjalnie okazało dziecko Roberta i Anny Lewandowskiej…

będzie dziewczynką. Klara powita więc z rodzicami na świecie swoją siostrę. Zdaniem otoczenia Lewandowskiego, piłkarz bardzo chciał zachować informację o płci dziecka dla siebie. Niestety wyciekła. „Jestem w szoku, że to się przedostało do mediów” – mówi znajomy Lewego.

„Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki” – czytamy w magazynie „Flesz”. Jednak rewelacje nt. płci dziecka nie zostały oficjalnie potwierdzone. Wszystko wskazuje jednak na kolejną dziewczynkę.

O ciąży Ani cały świat dowiedział się 6 listopada. Wtedy to w trakcie meczu Ligi Mistrzów Lewandowski po strzelonej bramce przekazał radosną nowinę. Snajper Bayernu schował piłkę pod koszulkę. Ponadto włożył kciuk do ust. Wówczas nikt nie miał już wątpliwości, jaką wiadomość przekazuje kapitan reprezentacji Polski.

 

Fot. YouTube

Komentarze