Szokujące informacje nt. Zenka Martyniuka! Gwiazdor miał poważny…

Szokujące informacje nt. Zenka Martyniuka!

Zenek Martyniuk to niekwestionowany lider polskiej sceny disco polo. Lider białostockiego zespołu Akcent cieszy się coraz większym uznaniem. Miliony fanów oraz rekordy sprzedanych płyt mówią same za siebie. Kto z nas nie zna takich piosenek jak „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”.

Teraz pojawiły się jednak szokujące wiadomości nt. ulubieńca fanów muzyki disco polo. Tego nikt się nie spodziewał. Jak się okazało Zenek Martyniuk…

Spełnił swoje wielkie marzenie!

Tego jeszcze nigdy nie było w TVP – w programie „Szansa na sukces” wziął udział Zenek Martyniuk. Uczestnicy rywalizowali śpiewając jego piosenki. Muzyka disco polo po raz pierwszy w historii wybrzmiała w programie. 

TVP od momentu objęcia fotelu prezesa przez Jacka Kurskiego konsekwentnie realizuje pomysł na oglądalność. Kluczowe dla telewizji publicznej okazuje się disco polo. Muzyka rozrywkowa to strzał w dziesiątkę – oglądalność rośnie w niesamowitym tempie. Polacy na nowo zakochali się w disco polo.

Zaczęło się od organizacji Sylwestra z mnogością gwiazd disco polo. Później był festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach a teraz Szansa na sukces z Zenkiem Martyniukiem. Król disco polo pojawił się w studio i oceniał występy uczestników, którzy śpiewali jego utwory. –

Zenek miał dziś poważny występ. Spełniło się jego wielkie marzenie – mówi znajomy lidera zespołu Akcent.

 

Fot. YouTube

Komentarze