Szydło PRZERWAŁA milczenie! Wyznała prawdę o…

prawdę

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Jaką rolę odegra w nich Beata Szydło? Posłanka właśnie wyznała prawdę! Przeczytajcie!

Już wiosną poznamy nowego prezydenta

Wybory prezydenckie, w których Polacy wybiorą nową głowę państwa, odbędą się już w 2020 roku. Partie zaczynają więc powoli wybierać swoich kandydatów. Za kilka tygodni rozpocznie się ostra kampania wyborcza. Mówi się, że na czele sztabu Andrzeja Dudy może stanąć Beata Szydło. Poproszona o zabranie głosu w tej sprawie, odpowiedziała krótko, lecz stanowczo.

Szydło na czele sztabu PiS?

W ostatnim wywiadzie, szef Komitetu Wykonawczego PiS, Krzysztof Sobolewski zapytany o to, czy Szydło zostanie szefową sztabu odpowiedział:

„Nie wykluczam”.

prawdę
Instagram

Co na to sama zainteresowana?

„Andrzej Duda jest bardzo dobrym Prezydentem Polski. Każdy z polityków Zjednoczonej Prawicy powinien zrobić wszystko, by @AndrzejDuda wygrał wybory. Wierzę, że Polacy ponownie obdarzą zaufaniem Pana Prezydenta. Na decyzje personalne, dotyczące sztabu jeszcze za wcześnie– napisała na Twitterze Szydło.

Wiele wskazuje na to, że to właśnie Szydło znów stanie na czele sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Odegrała ona przecież ogromną rolę w kampanii przed wyborami prezydenckimi 2015, które zakończyły się jego wielkim sukcesem. Później poprowadziła PiS do zwycięstwa w wyborach parlamentarnych. Tak samo było w kampanii przed wyborami do Sejmu i Senatu, w której bardzo wspierała polityków Prawa i Sprawiedliwości, więc jest bardzo prawdopodobne, że to właśnie ona stanie na czele sztabu PiS.

Kiedy odbędą się wybory? 

Wiadomo już, że wybory odbędą się na wiosnę, ale póki co, nie znamy ich dokładnej daty. Informacja ta ma zostać podana w ciągu kilku tygodni.

prawdę
Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze