Ta mama obnaża prawdę! POKAZAŁA JAK WYGLĄDA JEJ CIAŁO po urodzeniu trójki dzieci

Ta mama obnaża prawdę! POKAZAŁA JAK WYGLĄDA JEJ CIAŁO po urodzeniu trójki dzieci. W mediach społecznościowych co rusz napotykamy zdjęcia matek, których ciała są wręcz idealne: umięśnione, bez żadnych fałdek czy cellulitu. Czy tak naprawdę wygląda rzeczywistość?

Kylee Austin jest młodą matką, która ma za sobą trzy przebyte ciąże. Czynnie udziela się w social mediach: prowadzi Instagram, a także na bieżąco wrzuca zdjęcia na Facebooka. Kobieta za cel obrała sobie szczerość i wiarygodność. Chce pokazać innym insta-matkom, że nie powinny ulegać żadnej presji bycia idealnymi. Pokazała, jak na przestrzeni lat zmienił się wygląd jej ciała. 

Kylee nie ukrywa, że jej ciało uległo drastycznej zmianie po urodzeniu trójki dzieci. Kobieta bynajmniej się tego nie wstydzi. Kobieta nazywa siebie ambasadorką normalności, która stara się być za wszelką cenę szczera.

Zobacz też: NOWORODEK kontra KOT. Jak przedstawić swojemu kotu swoje nowe dziecko?

Zdaniem Austin, w mediach społecznościowych za dużo jest wyidealizowanego i nie do końca wiarygodnego świata. Młoda matka wrzuca do sieci zdjęcia, na których widzimy ją z dziećmi. Jej ciało ma rozstępy, fałdki. Nie jest „ulepszone” czy „poprawione” programami do obróbki zdjęć. 

Poniżej prezentujemy zdjęcia Kylee Austin, mamy trójki dzieci!

Źródło zdjęć: Youtube

Zobacz też: Projektant gwiazd zatrzymany przez CBŚ? Zobacz, o co chodzi!

Komentarze