TA marka wchodzi do Polski! Będą kolejki w sklepach?!

Nowa marka wchodzi na polski rynek. Jedna z najbardziej luksusowych marek otworzy butik w Polsce!

Hermès – synonim luksusu na całym świecie w listopadzie otworzy w Polsce swój pierwszy butik. Sklep znajdziemy w Warszawie na parterze hotelu Raffles Europejski. Będzie to 311 lokalizacja butiku francuskiego giganta modowego.

Marka Hermès obecna jest 49 innych krajach. Francuski dom mody słynny jest przede wszystkim z wyrobów skórzanych oraz jedwabnych szali. Torebki marki kosztują kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na szczególną uwagę zasługuje model Birkin. Jego ceny potrafią osiągać poziom nawet 300 tys. dolarów. Model produkowany jest od początku do końca ręcznie przez jedną osobę. Czas oczekiwania na wymarzoną torebkę to nawe 5 lat! W Polsce wiele osób kojarzy paski skórzane tej firmy. Ich klamra to charakterystyczna litera „H”.

„To otwarcie jest nową karta w historii paryskiej firmy, a jednocześnie potwierdzenie jej obecności w Europie Środkowej” – napisała firma Hermès w specjalnym oświadczeniu.

Rok 2018 był rekordowy dla marki.Hermès osiągnął najwyższy poziom sprzedażowy na poziomie 6 miliardów euro. Warto dodać, że marka nadal jest niezależnym od innych koncernów przedsiębiorstwem.

Sukces Hermès‚a to przede wszystkim Chiny. To sprzedaż w Państwie Środka pozwoliła osiągnąć tak dobry wynik finansowy w zeszłym roku.

Pod koniec 2018 r. Hermès na całym świecie zatrudniał ponad 14 tysięcy pracowników. W tym aż 8,5 tysiąca w rodzimej Francji. Marka aktualnie posiada 16 fabryk wyrobów galanteryjnych. Wszystkie mieszczą się we Francji.

Komentarze