Ta ŚMIERĆ rozbiła świat Disco-Polo. Gwiazdor nagle…

Dramatyczna wiadomość w świecie disco polo. Ta śmierć wstrząsnęła niemal wszystkimi!

Śmierć to zawsze trudny moment, nie tylko dla rodziny, ale także innych bliskich. Dramatyczne zdarzenia nie omijają także największych gwiazd estrady. Odejście bliskiej osoby powoduje ogromny ból, którego wiele osób nie może sobie wyobrazić, jeśli nie doświadczyły takiego przeżycia. Dramat tym razem wydarzył się u gwiazdora disco polo.

Disco polo rokrocznie zwiększa swoją popularność. Chociaż nietrudno spotkać się z opinią, że jest to muzyka dla „niewymagających”, to branża nieustannie się rozwija. Kto z nas wyobraża sobie wesele czy zabawę sylwestrowej bez takich hitów jak „Jesteś Szalona”, „Przez twe oczy zielone”, czy „Miłość w Zakopanem”. Niestety w świecie zabawy zdarzają się także dramaty. Nie żyje…

… ojciec Sebastiana Zysa, gwiazdora występującego na scenie pod pseudonimem MR. Sebii.  Wokalista pożegnał swojego ukochanego ojca, który był dla niego ogromnym wsparciem w życiu oraz w muzyce. Gwiazdor nagle musiał zmierzyć się z niezwykle trudnym momentem w życiu. Zmarły Tomasz Zys był basistą w zespole Red Guitars cover Czerwone Gitary. Mr. Sebii opublikował niezwykle poruszający post na Facebooku. Wokalista dodał fotografię czarnej wstążki wraz z opisem „Na zawsze pozostaniesz w mej pamięci Tato”.

-Ze smutkiem informujemy że w dniu wczorajszym w wieku 61 lat ,zmarł nasz basista Tomasz Zys Tata Sebastiana z zespołu MR SEBII -Мр Себі Zespół Disco Polo który występował z nami gościnnie .Na zdjęciu z lewej strony 😥 módlmy się za niego [*] RiP 😢 oraz Tata Dj Oriikriss Prezenter muzyczny 😓 –  napisał z kolei na Facebooku zespół Red Guitars Cover Czerwone Gitary.

 

Komentarze