Ta ŚMIERĆ wstrząsnęła fanami „M jak Miłość”! Niestety nie żyje…

Czy w 1465 odcinku „M jak Miłość” dojdzie do ślubu Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) i Roberta (Krzysztof Tyniec)? To wydarzenie zostanie mocno zaburzone!

Z pewnością złoży się na to kilka czynników, ale i też całe mnóstwo stresu. Czy młoda para zakochanych seniorów udźwignie nadmiar emocji i kłamstw Roberta?

 

Kisielowej nie daje spokoju, skąd jej narzeczony ma tak dużo pieniędzy! Droga suknia ślubna, biżuteria, plany podróży. Jej narzeczony spełnia każdą zachciankę. Dlatego  kobieta zaczyna się zastanawiać, czy jej wybranek zdobył pieniądze w uczciwy sposób.

 

„Kontrola podstawą zaufania. A ponieważ Robert przez lata ma swoje za uszami, to są poważne nerwy, czy znowu się coś tragicznego przed tym ślubem nie wydarzy” –  mówi Rożniatowska w „Kulisach M jak miłość” o swojej bohaterce.

 

W 1465 odcinku Robert ujawni kolejną tajemnicę:  „Dziadek mój umarł” – wyjaśni Robert w obecności Barbary (Teresa Lipowska).

– „Boże, to ile on miał lat?” – zapyta rezolutnie Mostowiakowa. Czy nowa informacja o śmierci w rodzinie zatrzyma przygotowania do ślubu? A może Kisielowa uzna, że to kolejne kłamstwo i sama zerwie zaręczyny?

 

ZOBACZ TEŻ:Każdy twój związek kończy się katastrofą? Ten czynnik zabija relacje!

 

Robert zdradza: „Wiem, że nie jestem chodzącą doskonałością. Nie mniej jednak moje uczucie jest pełne i szczere”.

Jak potoczą się dalsze przygotowania do ślubu pary seniorów? Przekonamy się o tym już w 1465 odcinku „M jak miłość”.

 

Źródło:superexpress

 Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze