Każdy twój związek kończy się katastrofą? JEDEN czynnik, który ZABIAJA relację!

W każdym związku czy nawet krótkotrwałej relacji powinien występować ten czynnik, a jego brak już na samym początku znajomości nie zagwarantuje nic dobrego.

Wszystko co powiesz i czego nie powiesz osobie, na której Ci najbardziej zależy, może odwrócić się przeciw Tobie. Dlatego tak ważna jest autentyczność.

 

W miejsce mogącej zaistnieć partnerskiej relacji, która jest oparta na wzajemnym zainteresowaniu, wsparciu, a nawet szczerości, może i tak pojawić się się dystans, a nawet strach przed autentycznym wyznaniem.

 

Eksperci podkreślają, że bez autentyczności w związku, od początku, gdzie byłoby wiadomo, kim partnerzy naprawdę są, jakiego życia oczekują, na czyim ramieniu chcą położyć swoje głowy, aby odpocząć, o czym marzą w dalszym wspólnym życiu, pojawiają się luki, których nie są w stanie uzupełnić przy sobie nawzajem.

 

ZOBACZ TEŻ:Rosja: znaleziono SEJF ze ZŁOTEM! Odkrycia dokonano na samym dnie…

 

Co tak naprawdę oznacza autentyczność w związku?

Mówienie jasno o swoich emocjach ora odczuciach. To pomoże ustalić jak czujesz się w towarzystwie danego mężczyzny. Emocji nie należy bagatelizować. Daj im upust, a przy tym słuchaj swojego partnera, ale też siebie. Opisuj i nazywaj to jakie emocje towrzszą Ci w danej chwili. To usprawni komunikację, która jest kluczowa w każdej krótkiej czy długotrwałej relacji. Często powodem rozpadu związków są wciąż rosnące oczekiwania wobec drugiego partnera.

 

ZOBACZ TEŻ:Znalazła w telefonie swojego chłopaka COŚ PRZERAŻAJĄCEGO! Nie wytrzymała! Tego samego dnia odebrała sobie życie…

 

Źródło:zwierciadło.pl/pixabay

Komentarze