TA zabawka może ZABIĆ Twojego psa! Chodzi o…

zabawka

Psy to najlepsi przyjaciele człowieka, właścicielom zależy na tym by o nie dbać i zapewniać im rozrywkę. Nieświadoma właścicielka czworonoga rasy Golden Retriever nie spodziewała się, że kupując tę zabawkę swojemu pupilowi doprowadzi do jego śmierci.

Amerykanka Indria Tuckler, która kupiła swojemu pupilowi nową zabawkę nie spodziewała się, że doprowadzi ona do śmierci jej kochanego pupila. Teraz ostrzega innych, żeby nie popełnili tego samego błędu. Kobieta kupiła zwierzakowi linę do zabawy. Pies Indrii rozgryzł ją i połknął kilka jej fragmentów. Zabawka trafiła do czułego układu pokarmowego psa. Jelita zwierzęcia przestały poprawnie funkcjonować.

 

ZOBACZ TAKŻE: MUSISZ napisać TO do ZUS! Inaczej COFNĄ emeryturę!

 

Weterynarz nie miał wątpliwości po zbadaniu psa i zadecydował o jak najszybszej operacji. W rezultacie Golden Retriver trafił na stół operacyjny, chirurg usunął prawie metr liny i 30cm jelita. Podczas zabiegu jednak pojawiły się komplikacje. Pies dostał krwotoku wewnętrznego, lekarze nie byli w stanie go powstrzymać. Zwierzę zmarło zaledwie 2 dni od połknięcia liny. Teraz Amerykanka chce przekazać tę informację właścicielom czworonogów i bije na alarm. 

 

zabawka

 

 

 

fot. unsplash / facebook, źródło: mirror.co.uk

 

 

 

 

Komentarze