Magda Gessler ODCHUDZONA! Na okładce „Vivy”pokazała się z…

Magda

Magda Gessler przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę o czym jest z resztą głośno. Zobacz, z  kim pozowała do magazynu „Viva”?

Magdalena Gessler to polska restauratorka, właścicielka i  współwłaścicielka kilkunastu restauracji oraz niekewstionowany autorytet kulinarny. Jest znaną osobowością telewizyjną. Ma dwójkę dzieci: Laurę oraz Tadeusza.

 

 

To właśnie w najnowszym numerze dwutygodnika „Viva” znajdziemy rozmowę z Magdą Gessler i jej dziećmi, Larą i Tadeuszem, którzy podzielili się z redakcją rodzinnymi sekretami. Wywiad zapowiada okładka utrzymana w świątecznej konwencji, a uwagę zdecydowanie przykuwa odchudzona restauratorka.

 

Sama Gessler na początku listopada mówiła o sobie, że znika na wadze.

 

„Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kg. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera”! – zdradziła w rozmowie z „Party”.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Karol Strasburger został OJCEM w wieku 72 lat! Znamy imię i płeć dziecka!

 

 

Skąd taka zmiana? Do metamorfozy namówił ją syn Tadeusz, z którym Gessler uczestniczyła w programie pt: „Starsza pani musi fiknąć”. Syn postanowił zaszczepić nowe, korzystne nawyki żywieniowe u swojej mamy. Przekonał restauratorkę, choć znając ognisty temperament Gessler, łatwo nie było, aby spróbowała odżywiać się tak samo jak on. Okazuje się, że to podziałało!

 

 

 

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze