TAK Andrzej Duda traktuje swoją żonę gdy nikt nie patrzy!

W sieci co jakiś czas pojawia się wiele spekulacji dotyczących związku Agaty i Andrzeja Dudów. Tabloidy sugerują kryzys w związku. My mamy zdjęcia. 

Polska para prezydencka jestnajbardziej medialna w historii Polski. Agata i Andrzej Dudowie chętnie i czynnie biorą udział w przeróżnych akcjach społecznych, są bohaterami memów i sami potrafią się z nich śmiać.

Agata Duda bardzo wspiera męża, robiła to także w trakcie kampanii prezydenckiej w 2015 roku, a także wcześniej wspierając męża w jego karierze. W mediach Dudowie wyglądają na szczęśliwych i bardzo zakochanych. Nie szczędzą sobie gestów czułości. Co jednak dzieje się, kiedy nikt nie patrzy? Andrzej Duda został przyłapany na…

Dawaniu żonie wielu dowodów miłości także poza kamerami i obiektywami fotoreporterów. W 2016 roku Andrzej Duda zafundował rodzinie wakacje w pięknej i słonecznej Toskanii. Willa wynajęta przez głowę państwa robi ogromne wrażenie. Znajduje się na wzgórzach z widokiem na rzekę, dookoła są winnice i bujna roślinność. Sama willa ma 160 metrów kwadratowych powierzchni, trzy sypialnie, dwie łazienki i ponad 1-hektarowy ogród. Zbudowano ją w klasycznym, toskańskim stylu z wykorzystaniem kamieni z XIV wieku.

Andrzej Duda bardzo dobrze zajmował się swoją żoną, pilnował by niczego jej ani och córce nie brakowało a cały wyjazd był jak najbadziej udany. To nie pierwszy raz, kiedy Andrzej Duda daje dowody swojej miłości żonie. Już bardziej medialnie opowiadał SuperExpressowi o swoich podbojach miłosnych a o samej żonie wypowiadał się tak :

„Żona jest największą miłością mojego życia.I ja i żona jesteśmy ludźmi, którzy nie chowają urazy i starają się zapomnieć. Nie uznajemy w naszym związku „cichych dni”. Od razu sobie wyjaśniamy. Może to recepta na udane małżeństwo? Dokładnie wiemy, o co mamy do siebie pretensje. To pomagało i w życiu i w polityce.”

 

Komentarze