TAK naprawdę wygląda córka Boczka ze Świata według Kiepskich!

córka

Córka Dariusza Gnatowskiego, Julia jest niemal kropla w kroplę swojego taty. Serialowy Arnold Boczek jest zakochany w pociesze i cicho marzy o wnukach. Czym zajmuje się Julia Gnatowska i jak wygląda?

Dariusz Gnatowski znany przede wszystkim z serialu „Świat według Kiepskich” . W 1990 roku poślubił Annę Wach. Owocem ich małżeństwa jest córka Julia. Jak do tej pory życie prywatne aktora było owiane tajemnicą. Gnatowski praktycznie nigdy nie pokazywał się w towarzystwie najbliższych podczas publicznych wyjść. Wszystko jednak uległo zmianie za sprawą prezentacji najnowszej ramówki telewizji Polsat. Aktor pokazał się w towarzystwie swojej córki. Do tej pory Julia nigdy nie pokazała się publicznie w towarzystwie ojca. Podobieństwo córki do taty zwala z nóg! W pierwszej kolejności można zauważyć przede wszystkim podobny sympatyczny uśmiech i spojrzenie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: AKTOR PAWEŁ MAŁASZYŃSKI trafił do szpitala! Doszło do…

 

Julia nie poszła w ślady taty, na co dzień studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku kulturalno-humanistycznym. Dariusz Gnatowski na co dzień zmaga się z tęsknotą za córką – w wywiadzie z magazynem Na Żywo przyznał, że:

 

 –,,Julia już dawno temu wyfrunęła z gniazda. Teraz mieszka w Krakowie” –skomentował aktor

 

– ,,Teraz jednak wolałbym, żeby moja córka ustabilizowała swoje życie, skończyła studia i znalazła sobie partnera. Posiadanie wnuków na razie pozostaje w moim cichym marzeniem. Liczę, że kiedyś się spełni”– dodaje Dariusz Gnatowski.

 

 

 

fot. facebook

 

 

Komentarze