AKTOR PAWEŁ MAŁASZYŃSKI trafił do szpitala! Doszło do…

aktor

Paweł Małaszyński zasłabł podczas przedstawienia w stołecznym Teatrze Kwadrat, jak ustalił „Super Express”, aktor trafił do szpitala.

„Przepraszam wszystkich widzów Teatru Kwadrat. Ostatnie dni stały pod znakiem intensywnych prób i spektakli. Mój organizm pod wpływem infekcji i zmęczenia zwyczajnie odmówił posłuszeństwa. Wrócę do Was najszybciej jak to będzie możliwe!” – napisał dwa dni temu na swoim profilu na Instagramie Paweł Małaszyński, nawiązując do zasłabnięcia podczas przedstawienia „Berek, czyli upiór w moherze” w reżyserii Andrzeja Rozhina.

 

ZOBACZ TAKŻE: FANI W ŻAŁOBIE! NIE ŻYJE aktorka kultowej serii filmów o…

 

Fani Pawła bardzo się przejęli, pod postem aktora pojawiło się wiele komentarzy od zaniepokojonych widzów.

 

Do sprawy w rozmowie z „Super Expressem” odniósł się Teatr Kwadrat, kierowany przez aktora Andrzeja Nejmana. „Nie wiemy, kiedy pan Paweł do nas wróci. Nie otrzymaliśmy takiej informacji” – poinformowano „Super Express”.

 

Paweł Małaszyński jest związany z komediowym Teatrem Kwadrat w Warszawie od skończenia PWST we Wrocławiu (obecnie AST). Oficjalnie na scenie Teatru Kwadrat zadebiutował w czerwcu 2003 roku podwójną rolą Trufaldina i Arlekina w spektaklu „Słudze dwóch panów” Goldoniego.

 

Ponadto w aktualnym repertuarze Teatru Kwadrat jest kilka przedstawień z Pawłem Małaszyńskim w roli. W ostatnim czasie można go było oglądać w „Berku, czyli upiorze w moherze” według książki Marcina Szczygielskiego, gdzie zagrał geja obok tytułowego „mohera” Ewy Kasprzyk, w „Medium” według Noëla Cowarda w reżyserii Andrzeja Nejmana, w „Kłamstewkach” według Joe Dipietro w reżyserii Pawła Wawrzeckiego, czy w wystawianych w Kwadracie od 1999 roku „Szalonych nożyczkach”.

 

https://www.instagram.com/p/B6MB16qjFPG/

źródło: superexpress.pl / fot.  facebook 

 

 

 

Komentarze