TAK Piotr Woźniak Starak traktował żonę Agnieszkę! „Kiedy NIKT nie widział…”

Tak Piotr Woźniak Starak traktował swoją żonę Agnieszkę! „Kiedy nikt nie widział…”. 

Piotr Woźniak Starak – znany i ceniony producent zmarł tragicznie na jeziorze Kisajno. Dramat wydarzył się zaledwie 400 metrów od jego rodzinnej posiadłości. Miliarder odszedł w bardzo młodym wieku. Miał zaledwie 39 lat. Producentowi podczas feralnego rejsu nie towarzyszyła żona a 27-letnia Ewa. 

W zeszłym tygodniu odbyły się uroczystości pogrzebowe. Prochy Woźniaka Staraka spoczęły w rodzinnej Fuledzie. Na pogrzeb przybyli wszyscy znani ludzie ze świata mediów i biznesu. Teraz ukazała się prawda na temat tego, jak miliarder traktował swoją żonę. Całość wyszła na jaw. „Kiedy nikt nie widział Piotr bardzo…

”ciepło i życzliwie traktował swoją żonę. Był w niej zakochany po uszy. Świata poza nią nie widział. To nie był związek na pokaz. Oni nie udawali szczęścia. Z pewnością byli szczęśliwi i bardzo się kochali” – mówi znajoma Staraków. Agnieszka Woźniak Starak opowiedziała niegdyś, jak poznała męża.

„Pamiętam, jak pierwszy raz go zobaczyłam. Przyjechaliśmy do niego ze znajomymi, chociaż nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i myślałam wtedy, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Nie pamiętam, jak wyglądał, ale uderzyło mnie to, że spotkałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie” – wspominała Agnieszka.

Czytaj także: WYCIEKŁY ostatnie słowa Piotra Woźniaka Staraka! TO powiedział 27-letniej Ewie.

Małżeństwo Agnieszki i Piotra

Piotr oświadczył się dziennikarce w 2015 roku, ze sceny, na balu TVN. Ślub odbył się rok później, 27 sierpnia, w Wenecji. Na uroczystości pojawiły się wszystkie znane i liczące się osoby polskiego świata mediów i filmu. Na ślub przybyli m.in. Edward Miszczak, Tomasz Kot, czy Magdalena Boczarska. Ponadto pojawił się także Sebastian Kulczyk.

Para czas spędzała na wernisażach, wyjazdach do Nowego Jorku oraz Szwajcarii. Agnieszka i Piotr otaczali się przyjaciółmi. W swoim domu w Konstancinie Piotr organizował pokazy swoich produkcji. To właśnie tutaj po raz pierwszy wyświetlił film „Bogowie”. Dzieło zyskało ogromny podziw. Ponadto Zimą para jeździła do swojego domu w Zakopanem. Lato spędzali na Sardynii oraz ukochanych Mazurach. To w tym regionie Polski para dosłownie się zakochała. W związku z tym nie dziwi fakt, że przed trzecią rocznicą ślubu postanowił tam odpocząć. Niestety finał był tragiczny.

Komentarze