TAK teraz wygląda Kacperek z Rodzinki.pl! Nie do poznania!

rodzinka

Rodzinka.pl to serial, który wciąż nie traci na zainteresowaniu widzów i dużej popularności.

Z pewnością można zaobserwować, jak serialowi aktorzy dosrastają, a dotyczy to głównie młodych aktorów, którzy zwyczajnie rosną i stają się co raz bardziej dorośli.

 

Zdecydowanie najbardziej widoczne zmiany zauważymy u serialowego Kacperka, a więc Mateusza Pawłowskiego. Od momentu emisji pierwszego odcinka minęło już kilka lat i przez ten czas wcielający się w tę postać Mateusz Pawłowski bardzo się zmienił.

Zauważamy, że serialowy Kacper w momencie rozpoczęcia zdjęć miał zaledwie kilka lat. Z biegiem czasu grający tę postać Mateusz Pawłowski zdążył wyrosnąć na przystojnego nastolatka, który ma  już obecnie 15 lat.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Morawiecki ODPOWIEDZIAŁ Wałęsie! Tego nikt się nie spodziewał!

 

Serial Rodzinka.pl pojawił się kilka lat temu, a pierwszy odcinek przedstawiający perypetie rodziny Boskich w roli głównej z Małgorzatą Kożuchowską (Natalią)  i Tomaszem Karolakiem (Ludwikiem)  pojawił się w marcu 2011 roku.

 

W rodzince.pl możemy śledzić jak serialowy Kacperek sprzecza się ze swoimi  starszymi braćmi: Tomkiem oraz Kubą, zaś w życiu prywatnym jest opiekuńczym bratem dla swojej młodszej siostrzyczki. W mediach społecznościowych za pośrednictwem m.in. Instagramu chętnie dzieli się  on zdjęciami z serialu oraz swoimi osobistymi.

Od 8 września nowe odcinki serialu „Rodzinka.pl” oglądać możemy w niedziele o godzinie 16:30. 

 

View this post on Instagram

⛅️ #newbalancepoland #haveaniceday

A post shared by Mateusz Pawłowski (@mateopawlowski) on

 

 

 

Źródło:rmfmaxxxnews

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze