Tak traktuje się modelki POZA kulisami w Top Model! Uczestniczki MUSZĄ…

Top Model! Sensacyjne informacje o traktowaniu modelek!

Finał „Top Model” zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z decyzją jurorów program w ostatnim odcinku opuściła Kinga Wawrzyniak. Widzowie programu są oburzeni. Ich zdaniem odpaść powinna inna uczestniczka. Ponadto wskazują na faworyzowanie Klaudi El Dursi. A jak jest naprawdę? To może szokować!

– Nie wierzę w uczciwość tego programu. Najpierw okazuje się, że uczestnikiem jest doświadczona modelka. Umówmy się – ma na starcie sporą przewagę a nie o to tutaj chodzi. Po drugie sam program. Zawsze jest tak, że większość widzów nie zgadza się z werdyktem. Nikt tego jednak nie szanuje. – mówi osoba związana z programem. Jak traktowane są modelki poza kamerami? Otóż uczestniczki muszą…

postępować zgodnie z zasadami. Jak wiadomo jednyną szansą na wygranie czy też pozostanie jest „posiadanie tego czegoś” i dobre wykonywanie zadań – wyznaje osoba z produkcji. Nie ma więc mowy o ustawieniu show. Wszyscy traktowani są równo i muszą brać udział w rywalizacji fair play.

Czy 30-letnia Klaudia El Dursi z Bydgoszczy jest faworyzowana? Już podczas castingów jej osoba wzbudzała wiele kontrowersji. Wszystko z powodu „złotego biletu”.

Każde zadanie grupowe oraz indywidualne Klaudia realizuje dobrze albo umiarkowanie dobrze. Jednak zawsze przechodzi do kolejnego etapu. Niestety w Stambule żaden projektant nie wyraził zainteresowania modelką. Modelka być może pójdzie w jednym z pokazów. Podobna sytuacja dotknęła jej koleżankę Kingę. Jurorzy zdjęcia modelek ocenili dość słabo. Jak widać El Dursi nie przysługuje „specjalne traktowanie”.

Sama modelka często płakała w odcinku ze Stambułu. Obawiała się opinii kolegów jej 11-letniego syna. Michał Piróg przyznał, że kobieta wygląda dobrze na zdjęciu w czerwonej sukni.

Fot. Screen Top Model TVN

Komentarze