Tak UMIERAŁA Kora! Wstrząsające ZDJĘCIA z domu!

Tak wyglądały ostatnie dni Kory. Zdjęcia wstrząsają.

Kora Jackowska była ikoną polskiej sceny muzycznej. Niestety po długiej walce z nowotworem przegrała, odchodząc w domu, będąc wśród swoich najbliższych. Jeszcze przed śmiercią wyrażała chęć realizacji wielu pomysłów, planowała bardzo wiele. Przedstawiamy wstrząsające fotografie.

Olga Sipowicz większość życia mieszkała w Bliżowie. Tam w domku postawionym na ogromnej posesji otoczonej lasami Kora mogła się wyciszyć i odpocząć w zgodzie z naturą, w której moc wierzyła. Mąż Kamil bardzo dbał o swoją żonę, także, kiedy już było wiadomo, że dla wokalistki nie ma ratunku. Ostatnie zdjęcia wstrząsają…

Kora cierpiała na depresję, według informacji zmagała się z tym całe życie. Mimo choroby nowotworowej artystka czynnie działała w świecie mediów i muzyki. Była m.in. jurorką w programie Polsatu „Must be The Music”. Ponadto poświęcała się malarstwu oraz pisaniu. Nie chciała pogodzić się ze swoją nadchodzącą śmiercią.

Niestety odeszła 28 lipca 2018 roku o godzinie 5:30. Była wtedy wśród swoich bliskich. Kora była ikoną polskiej muzyki, wybitną osobą, ciepłą oraz życzliwą. Była prawidzwą artystką. Poniżej zbiór ostatnich momentów Kory.

[KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

 

Komentarze