TAK wygląda hamburger z McDonald’s po 10 latach! Nie uwierzycie.

hamburger

Będąc w McDonald’s mało kto zdoła przejść obojętnie obok popularnych hamburgerów czy frytek. I mimo tego, że zdajemy sobie sprawę, że hamburger ma dużo kalorii i jest niezdrowy to jemy go ze smakiem nie przejmując się tym zbytnio.

Ostatnimi czasy było głośno o zestawie z McDonald’s na Islandii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ jest to zwykły hamburger i frytki, jednak wszystko zmienia postać rzeczy kiedy dowiadujemy się kiedy danie zostało zamówione! Pochodzi ono bowiem z 2009 i było ostatnim zamówieniem z restauracji na Islandii przed jej zamknięciem. Pamiątkowy burger i frytki zostały zamknięte w szklanej gablocie i ku zdziwieniu wszystkich w niemal nienaruszonym stanie przetrwały do dziś! 

 

 

 

Zdjęcie zestawu zostało zrobione w 10 rocznicę zamknięcia popularnej restauracji fast food na Islandii. Mimo upływu dekady trzeba przyznać, że zestaw wygląda bardzo dobrze jak na swój wiek. Poza tym, że burger i frytki straciły kolor i lekko się wysuszyły to nieuległy zbytnio drastycznemu upływowi czasu i nie widać na nich śladu rozkładu. Osoby, które widziały wspomniany zestaw z McDonald’s zastanawiają się w czym tkwi jego długowieczność i czy nie zawiera on jakiegoś sekretnego środka dzięki, któremu zachował dobry wygląd. A może to zasługa preparatu do balsamowania? Póki co pozostaje to nieodgadnioną zagadką.

 

 

https://twitter.com/drewmingl/status/1190307669837402113

 

ZOBACZ TAKŻE:Lubisz jeść hamburgery? Uważaj! Możesz ZACHOROWAĆ NA…

 

źródła: nczas.com, foto pixabay.com

 

 

Komentarze