TAK wyglądają szczeniaki Westie z Rottweilerem! To nie fotomontaż!

Chyba nie ma na świecie osoby, której nie rozczula widok małych, słodkich szczeniaczków. Swoim miniaturowym rozmiarem i uroczym wyglądem potrafią roztopić lód w sercu największych twardzieli. A czy mieliście okazję widzieć szczeniaki Westie z Rottweilerem? Jeśli nie, koniecznie przeczytajcie dzisiejszy artykuł.

Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Joey i Zara są kochającą „parą” piesków i rodzicami jedenastu szczeniaków. Powinniśmy również wspomnieć, że Zara jest rottweilerem, a Joey to West Highland Terrier, rasa powszechnie znana jako Westie.

Sama różnica w wielkości i wyglądzie sprawiła, że ​​ich „związek” był tym bardziej zaskakujący dla ich właścicielki, Teresy Patterson, mieszkanki Yorkshire w Wielkiej Brytanii.

Zara jest suczką ponad dwa razy większą niż Joey, jednak… dla chcącego nic trudnego. Ich uczucie pokonało wszelkie przeciwności. Na świecie pojawił się owoc miłości West Highland Terriera i rottweilera – 11 słodkich szczeniaczków.

Jakiś czas temu do sieci trafiły urocze zdjęcia małych szczeniąt. Szczenięta, nazywane „Wotties”, posiadają mieszankę cech obojga rodziców. Mają czarne futro i muskularną budowę, trójkątne uszy i kudłatą sierść jak ich ojciec.

Internauci oszaleli na ich puncie! Postanowiliśmy również pokazać wam zdjęcia malutkich szczeniaków, które powstały w wyniku zapłodnienia suczki  rottweilera przez psa rasy West Highland Terrier.

Niestety, po niedługim czasie okazało się, że nie wszystkie szczenięta przeżyły.

Źródło: Daily mail

Zobacz też: Wyjątkowy gest wielkiego sportowca! Michael Jordan przeznaczył 7 milionów dolarów na…

Zdjęcie: Daily mail

Komentarze