TAK zakończyły się „Kuchenne Rewolucje”! „Nie wierzyliśmy w to, co widzieliśmy”.

Magda

Tym razem Magda Gessler ruszyła z pomocą do restauracji znajdującej się w Łodzi. Jak się jednak okazuje znawczyni kuchni miała ciężki orzech do zgryzienia. Na czym polegały „kuchenne rewolucje” w tym miejscu?

Atmosfera w lokalu jest przytłaczająca i brak w niej radości. Wszystko za sprawą tragedii jaka wydarzyła się w życiu małżeństwa prowadzącego bistro.

 

Prowadzący lokal przyznali, że miejsce to miało im pomóc w pogodzeniu się ze śmiercią ich córki. Jest jednak przeciwnie, ponieważ świeci ono pustkami, a domowe obiady w żaden sposób nie przyciągają klientów.

Obiekt znajduje się obok trzeciego co do wielkości Wydziału Uniwersytetu Łódzkiego i dużego akademika, dlatego Ania i Kuba sądzili, że to właśnie głównie studenci będą klientami. 

Kiedy Magda Gessler weszła do słabo oznaczonego baru, od razu zwróciła uwagę na smród. Okazało się, że zepsuła się kanalizacja. Restauratorka zobaczyła menu i stwierdziła, że dania niczym się nie wyróżniają.

„Tego nie można przełknąć. Pieczeni wieprzowej nie można pogryźć. Można się udusić. (…) Myślę, że w więzieniu lepiej gotują”-powiedziała Magda.

 

ZOBACZ TEŻ:Niespodziewane informacje nt. Małgorzaty Rozenek-Majdan! Po latach okazało się…

 

Jak udało się dowiedzieć Magdzie Gessler właściciele nie tylko są przytłoczeni utratą dziecka, ale także konfliktem z teściową, która jak przyznaje sama przez 15 lat prowadziła restaurację. Gessler jednak namówiła panią Marię, aby ponownie zdecydowała się współpracować z Anią oraz Kubą.

Lokal przeszedł metamorfozę i teraz nazywa się „Mammy Food”. Obecnie internauci chwalą bistro i można przeczytać większość pozytywnych komantarzy na jego temat:

 

„Zdecydowanie najlepsze obiadowe bistro w mieście”!

„Nie wierzyliśmy w to, co widzieliśmy”

„Przede wszystkim pyszne i tanie, gorące zupy i wspaniałe kremy warzywne oraz kotlety warzywne z dodatkami. Wszystko świeże, pyszne i dużo”

„Rewelacja”!

 

Lokal znajduje się na ulicy Rewolucji 1905 roku 48 w Łodzi.

 

Źródło:rmffm

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze