Niespodziewane informacje nt. Małgorzaty Rozenek-Majdan! Po latach okazało się…

Małgorzata

Małgorzata Rozenek-Majdan największą popularność zyskała w programie „Perfekcyjna Pani Domu”. Za sprawą tego właśnie show dziś gwiazda tłumaczy swoje zachowanie do jakiego doszło w przeszłości.

Małgorzata Rozenek to polska prezenterka telewizyjna, jurorka, pisarka, a także działaczka na rzecz in vitro. Często pojawia się na eventach, które promują tę metodę zapłodnienia.

 

Kilka lat temu Rozenek gościła w jednym z odcinków piętnastego sezonu „W roli głównej” prowadzonym przez Magdalenę Mołek. Dziennikarka spytała się Małgorzaty, czy kiedykolwiek czuła upokorzenie na planie programu, w którym nie raz musiała sprzątać łazienkę.

Wtedy jej odpowiedź całkowicie zaskoczyła!

„Nie, na planie programu nie. Ale czuję teraz, bo teraz Ty próbujesz mam wrażenie to zrobić” – odparła.

Od tamtego czasu ta odpowiedz poróżniła dwie gwiazdy, jednak to teraz po 5 latach panie znów spotkały się ponownie w tym samym programie.

Celebrytka postanowiła wyjaśnić dziennikarce, dlaczego wtedy tak zareagowała na normalne pytanie dotyczące zasad telewizyjnego programu.

 

ZOBACZ TEŻ:TAK niedzielny zakaz handlu wpłynął na ilość osób w kościele!

 

Małgorzata Rozenek tłumaczy to następująco: „Ja miałam wtedy trudny moment. Oglądałam to po latach i tak mówię „o co mi wtedy chodziło?”. To były początki spotykania się z Radziem. Miałam taki moment, że miałam wyrzuty sumienia, że spędzam za mało czasu z synami. Ty mi zadałaś pytanie, jak ja daje sobie radę zajmować się synami, skoro tyle pracuję. To był ten wyzwalacz. Miałam wtedy w głowie jedną myśl „dlaczego ona uważa, że jestem zła matką?”, mimo, że to nie padło. To wszystko stało się w mojej głowie przez 30 sekund”.

Obecnie w ostatnim odcinku „W roli głównej” Małgorzata opowiada wiele o metodzie in vitro oraz o swoim życiu prywatnym.

 

Źródło:plotek

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze