Taki przypadek zdarza się raz na 4,7 mld! Kobieta urodziła…

Taki przypadek zdarza się raz na 4,7 mld! Kobieta w zaledwie 9 minut urodziła sześcioraczki. Pochodząca z Teksasu w Stanach Zjednoczonych jest teraz szczęśliwą mamą sześciu pociech! 

 

Taki przypadek zdarza się raz na 4,7 mld! Ta kobieta urodziła sześcioro dzieci w 9 minut!

 

W dzisiejszym artykule przedstawiamy niezwykłą historię Thelmy Chiaki. Jakiś czas temu kobieta została mamą sześciorga dzieci– dwóch dziewczynek i czterech chłopców. Poród odbył się pod nadzorem specjalistów w szpitalu The Woman’s Hospital of Texas w stanie Houston. Dziennikarzom telewizji KRIS 6 News udało się ustalić, że poród odbył się siłami natury.

 

 

 

 

 

 

„Zawsze nie mogłam się doczekać zajścia w ciążę, więc kiedy to nastąpiło, przyjęłam to z całą moją miłością” – powiedziała Chiaka.

 

 

 

Zobacz: Karol Strasburger popiera BICIE DZIECI? Wstrząsające słowa!

 

 

 

 

 

Pierwszy maluch urodził się o godzinie 4:50, a ostatni – o 4:59 nad ranem. Każde z dzieci było zdrowe, a ich stan określono jako stabilny. Waga maluszków wynosiła od 793 gramów do 1,3 kg. Sześcioraczki niedługo po porodzie trafiły na oddział intensywnej opieki, gdzie badano je pod okiem specjalistów neonatologii. Mama sześcioraczków poinformowała, że dziewczynki będą nosiły następujące imiona: Zina i Zuriel. Chłopcy zaś: Kamsi, Kaeto, Kachi oraz Kaobi. 

 

„Pani Thelma była mistrzynią, ponieważ zachowywała uśmiech do ostatniej chwili. Była szczęśliwa i radosna przez całą ciążę, choć to nie było dla niej łatwe” – tłumaczył ginekolog prowadzący ciążę, dr Ziad Haidar.

 

 

Sprawdź również:Śmiertelna choroba zaatakowała nagle. Małgorzata Kożuchowska błaga o wsparcie

 

Źródło, zdjęcie: ABC13


Komentarze