Takie pytanie NAPRAWDĘ padło w Milionerach! Znasz odpowiedź?

milionerach

W milionerach padło pytanie, które może okazać się oczywiste, ale czy do końca dla wszystkich odpowiedz na nie jest jasna?

Milionerzy to teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na 12 pytań, by wygrać główną nagrodę – milion złotych. Teleturniej prowadzi Hubert Urbański i jest on prowadzącym od samego początku. Hubert szybko zaskarbił sobie uznanie oraz sympatię fanów.

 

Po raz pierwszy teleturniej zadebiutował 3 września 1999 roku na kanale TVN. Program szybko zdobył uznanie międzynarodowe, ponieważ obecnie jest on emitowany w ponad 100 krajach.

 

Zanim pojawił się w Polsce, jego pierwowzór opierał się na brytyjskiej licencji programu pt: „Who Wants to Be a Millionaire?”

Z końcem stycznia 2003 roku, z powodu spadającej oglądalności, władze TVN podjęły decyzję o zdjęciu „Milionerów” z anteny. Format powrócił w odświeżonej odsłonie w 2008 roku. Dla graczy pojawiły się nowe udogodnienia, a mianowicie telefon do eksperta zastąpił telefon do przyjaciela.

 

Nie dawno w teleturnieju padło pytanie o to, czym jest paruzja. Czy znasz odpowiedz na to pytanie?

Pytanie przedstawiało się następująco:

 

Paruzja to:

A) odzysk metali ze złomu,
B) wielokrotnie użycie jednorazówek,
C) ponowne przyjście Chrystusa,
D) zastosowanie pary wodnej”.

 

ZOBACZ TEŻ:„Święta wojna” już dziś! Czy Wisła Płock zatrzyma Vive Kielce?

 

Poprawna odpowiedz to C. Uczestnik skorzystał z pomocy publiczności, gdzie  41% widzów w studiu wskazało na odpowiedź D.

Według Nowego Testamentu paruzja to ponowne przyjście Chrystusa na świat.

 

Źródło:wpteleshow

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze