Tego NIGDY nie zamawiaj w McDonald’s! Były pracownik pokazał…

Nigdy nie jedzcie tego w McDonald’s! Były pracownik wyznał sekret „jak to się robi”.

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że jedzenie restauracjach McDonald’s czy innych fast foodach, to ogromne szkody dla naszego zdrowia. Mimo to chętnie sięgamy po frytki czy cheeseburgery w popularnych sieciach serwujących szybkie jedzenie. Były pracownik McDonald’s zdradził sekret – po przeczytaniu tego tekstu już  nigdy nie zamówicie tego w McDonalds!

Były pracownik sieci podzielił się ze światem cenną informacją. Teraz już wiadomo, czego nigdy nie powinnismy zamawiać w McDonalds – były pracownik szczerze wyznał, jakich rzeczy nie jeść w McDonald’s – Po tych słowach już nigdy po to nie sięgniecie!„Nigdy nie zamawiajcie …

– Nigdy nie zamówię nic, co zawiera lód. Nie chodzi o to, że woda jest zanieczyszczona i niezdatna do picia. To maszyny do lodu. Zdecydowanie nie są myte tak często, jak powinny – wyznał były pracownik lokali znajdującego się w Anglii dla serwisu „The Sun”. Dodał także, że istnieje prosty trick na zawsze świeże frytki :

– Zamawiajcie bez soli, bo wtedy musimy przygotować nową partię. Wtedy też czyścimy tacę, żeby mieć pewność, że nie pozostaną na niej resztki soli.

Sporo osób słusznie wskazuje, że spożywanie fast foodów uzależnia. Ruchy działające na rzecz propagowania zdrowych nawyków żywienia jednoznacznie występuje przeciwko jedzeniu w jakichkolwiek restauracjach szybkiej obsługi. Analizy i badania nie pozostawiają złudzeń – najbardziej uzależnia nas glutaminian sodu.

Komentarze